Jak działa DOinwestuj.pl

Jak działa platforma DOinwestuj.pl

DOinwestuj.pl jest przedstawicielem deweloperów aparthoteli i condohoteli. Posiadając tak dużą bazę ofert możemy pomóc Państwu w wyborze najlepszej lokalizacji, warunków zakupu i rentowności inwestycji, porównać ofertę do innych oraz doradzić jak bezpiecznie podpisać umowę z deweloperem. Nie pobieramy prowizji od Klientów. Mamy 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych.

Platforma DOinwestuj.pl umożliwia wszystkim zainteresowanym inwestorom nabywanie nieruchomości w udziałach. Posiadając środki do inwestowania masz dostęp do atrakcyjnych inwestycji w nieruchomości w niższych cenach. Dzięki nam masz prawo do dywersyfikacji portfela inwestycyjnego oraz możliwość posiadania nieruchomości, jako zabezpieczenia na przyszłość.

Jak działa platforma DOinwestuj.pl
  1. Znajdujesz na platformie nieruchomość, która odpowiada Tobie pod względem ceny i stopy zwrotu z inwestycji.
  2. Dodajesz nieruchomość do listy rezerwacji.
  3. Dodajesz jeszcze inne nieruchomości lub przechodzisz do rezerwacji.
  4. Wpisujesz swoje dane, wybierasz formę płatności opłaty rezerwacyjnej. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłacenie opłaty rezerwacyjnej. Rezerwacja będzie ważna przez 7 dni.
  5. Jeśli odpowiada Tobie oferowana nieruchomość, kupujesz ją.
  6. Jeśli ofertowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwać, szukamy dla Ciebie właściwej oferty.

Jeśli nie chcesz lub nie lubisz szukać ofert przez internet po prostu zadzwoń do nas lub napisz. My znajdziemy dla Ciebie właściwą nieruchomość inwestycyjną w odpowiedniej cenie.

tel. 22 35 08 333
e-mail: biuro@doinwestuj.pl