O firmie

Platforma DOinwestuj.pl zmienia reguły inwestycji w majątek trwały, zmienia postrzeganie inwestowania nieruchomości i farmy wiatrowe jako produktu dostępnego dotychczas tylko dla ludzi bogatych. Naszym celem jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym inwestorom nabywania nieruchomości lub elektrowni wiatrowych w udziałach.

Uważamy, że każdy posiadający środki do inwestowania powinien mieć dostęp do atrakcyjnych inwestycji. Każdy powinien mieć również prawo do dywersyfikacji portfela inwestycyjnego oraz możliwość posiadania nieruchomości lub farm wiatrowych, jako zabezpieczenia na przyszłość.

DOinwestuj.pl jest przedstawicielem deweloperów aparthoteli, condohoteli oraz farm wiatrowych. Posiadając tak dużą bazę ofert możemy pomóc Państwu w wyborze najlepszej inwestycji, warunków zakupu i rentowności inwestycji, porównać ofertę do innych oraz doradzić jak bezpiecznie podpisać umowę z deweloperem. Nie pobieramy prowizji od Klientów. Mamy 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych.