Jak działa DOinwestuj.pl

Jak działa platforma DOinwestuj.pl

DOinwestuj.pl jest przedstawicielem deweloperów i wykonawców elektrowni wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych. Posiadając tak dużą bazę ofert możemy pomóc Państwu w wyborze najlepszej inwestycji, warunków zakupu i rentowności, porównać ofertę do innych oraz doradzić jak bezpiecznie podpisać umowę inwestycyjną. Nie pobieramy prowizji od Klientów. Mamy 20-letnie doświadczenie na rynku.

Platforma DOinwestuj.pl umożliwia wszystkim zainteresowanym inwestowanie w majątkek farm słonecznych oraz elektrowni wiatrowych. Posiadając nawet niewielkie środki masz dostęp do atrakcyjnych inwestycji w odnawialne źródła energii. Dzięki nam masz prawo do dywersyfikacji portfela inwestycyjnego oraz możliwość posiadania elektrowni wiatrowej lub farmy fotowoltaiczej, jako zabezpieczenia na przyszłość.

Jak działa platforma DOinwestuj.pl
  1. Znajdujesz na platformie inwestycję, która odpowiada Tobie pod względem ceny i stopy zwrotu z inwestycji.
  2. Dodajesz inwestycję do listy rezerwacji.
  3. Dodajesz jeszcze inne inwestycje lub przechodzisz do rezerwacji.
  4. Wpisujesz swoje dane, wybierasz formę płatności opłaty rezerwacyjnej. Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłacenie opłaty rezerwacyjnej. Rezerwacja będzie ważna przez 7 dni.
  5. Jeśli odpowiada Tobie oferowana inwestycja, kupujesz ją.
  6. Jeśli ofertowana inwestycja nie spełnia Twoich oczekiwać, szukamy dla Ciebie właściwej oferty.

Jeśli nie chcesz lub nie lubisz szukać ofert przez internet po prostu zadzwoń do nas lub napisz. My znajdziemy dla Ciebie właściwą inwestycję w odpowiedniej cenie.

tel. 22 35 08 333
e-mail: biuro@doinwestuj.pl